Den v našem psím hotelu očima návštěvnice Elis

Co je Doghouse hotel Rychvald?

Nejsme obvyklý psí hotel, ale psí hotel bez kotců, takže pejsci bydlí a spí s námi v rodinném domě. Máme také k dispozici obrovskou zahradu, kde pejsci můžou běhat a hrát si spolu. Pejska nebereme jako věc, kterou zavřeme do kotce a necháme jí tam dokud si pro ni majitel nepřijde. Pejska bereme jako návštěvu, která dostane vše, co potřebuje a bude se cítit jako doma. 

Výcvik psa v pohodlí domova

Více informací o Doghouse hotel Rychvald najdete zde.

Elis a její kamarádky

Elis je štěňátko z útulku. Chodí k nám už od 4 měsíců, kdy jsme začínali s hotelem. Je moc hodná, má ráda všechny hračky a všechny pejsky, ostatně jako každé štěňátko.

Elis a její kamarádky

Elis je štěňátko z útulku. Chodí k nám už od 4 měsíců, kdy jsme začínali s hotelem. Je moc hodná, má ráda všechny hračky a všechny pejsky, ostatně jako každé štěňátko.

Elis, štěňátko z útulku
Elis, štěňátko z útulku
Tři psí uličníci z Doghouse hotelu Rychvald
Naši tři uličníci, zprava Gypsy, Keysi a Colin

Elis a její den v hotelu

Vždycky, když mě panička naloží do auta, tak mi je jasné, kde jedeme. Jedeme za tetami, strejdou a kamarádkami do psího hotelu.  Když mě panička předá tetě, jdeme se projít po zahradě. Dole na zahradě mě už čeká Keysinka, se kterou se počicháme, ale ona si se mnou moc hrát nechce, no asi má ze mě strach. Utřít tlapky, osušit a honem za Colin a Gypsy. Když se vyčůrám, tak jdeme domů, kde na mě čekají další kámoši a strejda, který ještě spí (už se těším až mu poskáču po hlavě a vzbudím ho). Rychle vyběhnu schody, teta mi otevře dveře a holky na mě už čekají, mají mě moc rádi vždycky si se mnou hrají a běhají. Teta mi podá moje hračky, ať je můžu ukázat holkám (nikdy nevím kde je bere, když jsem je naposledy nechala doma). S holkami se o ně přetahujeme, krademe si je a různě skotačíme. 

Štěně sedí na trávníku

Když teta nese šedý tác s miskami, už vím co se děje – KRMENÍ! Asi to nevíte, ale já miluji jídlo a teta má někdy co dělat, abych to všem nesnědla. Tácek s miskami je moje nejoblíbenější část dne. Po raním jídle si jdu lehnou do obrovského pelíšku, holky si většinou lehnou ke mně, to mám vždycky ráda. Po ranním oddychu se konečně vzbudí strejda a já si sním můžu hrát, přetahujeme se o hračky, hází mi je a mazlí se se mnou. Po strejdovi se vzbudí i druhá teta a to znamená, že si můžu zase další hodinku hrát. Druhou tetu mám ráda. Když nejsem zrovna v psí školce a spím tu, tak vždycky chodím spát s druhou tetou a Gypsy. Druhá teta mě potom vezme ven, tentokrát se všemi pejsky v hotelu a zase si hrajeme, různě skotačíme a pošťuchujeme se mezi sebou. Po radostném skotačení na zahradě nastává tzv. Spací hodinka (tu moc ráda nemám, protože musím spát). Teta si lehne, Gypsy si lehne, Colin si lehne a ode mě se čeká, že si lehnu taky. No, ale mě se ještě spát nechce, já si chci hrát!!! Nakonec se ale uvelebím a lehnu si, uznávám, že je to celkem příjemné si po hraní lehnout.

Psi jí z misky
Pes spí na polštáři.

 Po spací hodince (někdy trvá i déle) si pohrajeme doma a jdeme se vyčůrat ven, někdy mi teta hází aporty v podobě míčku, ten miluji ze všeho nejvíc, vždycky se za ním rozběhnu a CHŇAP! Mám ho a nesu ho tetě (teta říká, že při běhaní vypadám srandovně, ale myslím si, že si dělá legraci). Po předposledním venčení přichází opět můj jeden z nejoblíbenějších momentů dne, JÍDLO! Mńam, už jsem to snědla, ale ostatní tam ještě něco mají, teto já chci to jejich, ale ne teta mě drží, protože ví, že ráda papám. Ted si už jenom lehnu na gauč k televizi a počkám až druhá teta půjde spát a vezme mě se sebou. Najednou mě teta vzbudí a jo musíme jít ven a naposledy se vyvenčit a potom už můžu jít spát. 

Psi si hrají na zahradě psího hotelu v Rychvaldu.
Štěně se drbe.
Psi odpočívají na lavičce.
Spokojené štěně na trávníku.

Když přijdu nahoru a lehnu si do postele na svůj oblíbený polštář u nočního stolku, tak mě druhá teta vždycky vyhodí (snažím se jí vysvětlit, že je to můj polštář, ale ona to furt nechápe). No, tak si lehnu vedle ní a těším se, až si ráno pohraju, najím se a vzbudím strejdu. A tak to probíhá každý den.

Psi v posteli.

Více o psím hotelu Doghouse hotel Rychvald najdete zde.

Rate this post

Vaše komentáře a hodnocení

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *